telefon
baymak servisigüncel haberlergüncel haberlermedya haberlerimedya haberleriistanbul beyaz eşya servisibakırköy playstation cafeislami dergiteknoloji haberlerikadın sitesidemirdöküm servisdemirdöküm servisiferroli servisbaymak servisibaymak servisiferroli servisiprotherm servisiprotherm servisiferroli servisidemirdöküm servisiklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumrekadıköy ikinci el eşyaumreaçık parfümariston servis
Evlerde yaşanan su kaçağı sorunları genelde eskiyen boruların kırılması ve su damlatması ile başlar ve bu su birikintisi zaman içinde alt kat komşunuzun banyo duvarından ya da tuvalet duvarından sızıntı yapmaya başlar. Kırılan ve daralan boruların yerini her zaman ön araştırma ile tespit eden Avcılar su kaçağı tespiti cihazları ile sizlerin yanında oluyor ve sizlerin fazla bir masrafa sokmadan elimizden geleni yapıyoruz. Teknik ekip arkadaşlarımızı sizlerde böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman 7/24 saat arayabilir ve bizlerden destek alabilirisiniz.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Çağrı Merkezi
0 212 674 04 64

Plastik boru döşenmiş evlerde ve işyerlerinde Avcılar su kaçağı bulma olayı pek görülmez iken demir borular sayesinde çoğu binada su kaçağı görünebiliyor. Ama artık sizlerin korkulu rüyası haline gelen ve hem tamiri hem de değişimi büyük bir külfet getiren bu işlemi bizlerde sizler için daha az bir ücret ve iş garantisi ile yerine getirebiliyor ve sizleri büyük bir masraftan kurtarıyoruz. Eski yöntemler ile bulunamayan su kaçakları için her zaman modern cihazlar ile sizlerin yanında oluyoruz.