Bakırköy Duşakabin Montajı

En Yakın Su Tesisatçısı

Bakırköy Duşakabin Montajı :

Bakırköy Duşakabin Montajı , İstanbul’un Bakırköy semtinde hertürlü Duşakabin Tadilatı işinde, Duşakabin Ustaları ile geniş servis ağı ve garantili hizmetlerimizi sunarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Küçük banyolarınız için teknesiz özel ölçülerde duşakabinlerin yapımından, duşakabinin montajına kadar hizmet vermekteyiz. Ayrıca geniş banyolarınıza değer katacak dekoratif cam sürgülü duşakabinlerin montajına ve tamiratı içinde hizmet sağlıyoruz.

En Yakın Su Tesisatçısı
Bakırköy Kırmadan Tıkanıklık Açma

Evinizin en önemli yaşam alanlarından ve konfor alanı banyolar, günümüz koşullarından daha da önem kazanıyor.

Çeşitli duşakabin modelleri ile banyo sonrası temizlik daha pratik hale gelirken, banyo keyfi sekteye uğramıyor.

Tekneli veya teknesiz duşakabin çeşitleri olarak ikliye ayrılan duşakabinler, farklı ölçülerde ve müşteriye özel dekoratif tercihlerle de imal edilebilir.

Tekneli duşakabinler soğuk banyo zemini ile duşakabin arasında bir ara zemin görevini üstlenerek yalıtım sağlar. Aynı zamanda derin duş tekneleriyle de küvet hissiyatı sağlanmaktadır. Monoblok yapıda plastik malzemeden imal edilirler.

Teknesiz duşakabinde ise sadece banyo zemini kullanılır. Banyo yapılan bölge duşakabin ile geriye kalan banyo alanlarından ayrılır.

Ölçüye göre dekoratif duşakabin imalatından, hazır köşe duşakabinlerin montajına kadar hizmet sağlıyoruz.

Teknesiz Duşakabin Modelleri  , Camlı Duşakabin Modelleri  , Mika Duşakabin Modelleri , Menteşeli Duşakabin Modelleri , Kompakt Duşakabin Modelleri ,

Kaliteli Ve Hesaplı Duşakabin Modelleri İle Banyonuzu yenileyin. Bu Yılın Moda Rengi siyah Profilli ve karolaj desenli Duşakabin Modellerimiz, Banyolarınıza yeni hava katacak ve evinizi güzelleştirecektir. Kare, Oval, dikdörtgen ve düz her banyo ölçüsüne uygun modeli internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Teknesiz ve tekneli Duşakabin çeşitlerinin Bulunduğu internet sitemizde, Her Banyoya ve bütçeye uygun ürünler yer almaktadır. Teknesiz Duşakabinlerde İstenilen her ölçüde özel imalat yapılmaktadır. Tekneli duşakabin ölçüleri standart ölçülerde olup geniş ölçü seçeneği mevcuttur.

En uygun fiyatlara çözüm arayanlar için önerimiz, Teknesiz Mika Camlı Duşakabin Modelleridir. Mika cam sert plastik malzeme olup 2,2 mm kalınlığında ve extra kalın profil çerçeveli olarak üretilmektedir. Cam krılma riski olmasın isteyenlerin genellikle tercih ettiği ürün olan mika duşakabinler her ölçü ve modelde firmamız tarafından üretilmektedir.

Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma

7/24 Su Tesisat Ustası