Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü :

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü bölgesinde cihaz sistemleri kullanan ve profesyonel hizmetler veren tesisat firmaları tarafından uygulanan bir işlemdir. Su kaçağı problemleri yapılar için oldukça sorun oluşturan tesisat arızalarıdır. Hatta tesisat arızları arasında en fazla zarar veren ve bu zararları çok yönlü olan bir tesisat arızasıdır.

Duvarların içinde bulunan su borularında aşınmadan veya yıpranmadan meydana gelen deliklerden suların kaçması ve bu suların duvarların içinde birikmesi su kaçağı problemlerine neden olmaktadır. Su kaçağı problemleri duvarların yapısının bozulmasına neden olduğu gibi aynı zamanda da insan sağlığına büyük zararlar veren rutubet durumuna da neden olmaktadır.Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren tesisat firmaları tarafından şu şekilde uygulanmaktadır.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti :
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti bölgesinde birbirinden farklı tesisat çalışmaları ile yapılmaktadır. Bu farklı çalışmalardan biri son sistem cihaz teknolojileri ile olurken diğer çalışma ise eski usuller ile kırma dökme yaparak olmaktadır.

Bu birbirinden çok farklı olan tesisat çalışmaları yapılacak olan işin kalitesini, maliyetini ve garantisini belirlemektedir. Cihazlı sistemler ile yapılan ve cihaz olmadan yapılan Beylikdüzü bölgesinde şu şekillerde yapılmaktadır.

Cihazlı sistemler ile yapılan su kaçağı bulma işlemlerinde öncelikle akustik dinleme cihazları ile tesisat borularının geçtiği tüm noktalar dinlenir.

Cihazla yapılan dinlemeler sonucunda su kaçağının olduğu boru yerleri noktasal olarak tespit edilir.

Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma

7/24 Su Tesisat Ustası