Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma

Ataşehir Aşıkveysel Mahallesi Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma ;

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma , Makro Tesisat Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Tesbiti, Su Sızıntısı Tespiti, Su Kaçağı Bulma konusunda profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Su kaçaklarını modern robotlu termal kameralı cihazla kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisatçı, Doğalgaz Tesisatçısı, Mutfak Banyo Klozet Gideri Tıkanıklık Açma, Kameralı Termal Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Musluk Çeşme Montaj Tamir, Taharet Musluğu Montaj Tamir, Petek Temizleme Servisi, Hizmeti, Ustası

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı ekipleri tıkanan kanallarda pis lağım kokusunun yayılması ve özellikle tıkanıklık açma gibi konularda komple yardımcı olabilir. Koku yapan herhangi bir kanaldaki sifon sistemi bozulmuş olabilir. Sifonda su kalmaması ve kanal içindeki kokuların üniteden dışarı sızması bu arıza giderilmezse sürekli olabilir. Sifon her atık borusunda özellikle tuvalet, lavabo ve banyo gibi alanlarda size en yakın olan kısımda bulunur.

Sultanbeyli Abdurrahmangazi Mahallesi Su Tesisatçısı , doğalgaz, su tesisat, tamir, bakım ve montaj ile ilgili olarak tüm Abdurrahmangazi Mahallesi’ ne servisimiz vardır. Hizmete bağlı olarak doğalgaz tesisatı kurulum, su tesisatı kurulum, robotla termal kamera ile su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kalorifer tesisatı kurulum, musluk , batarya , çeşme montajı , bakım , onarım gibi hizmetlerde kullanılacak malzeme tarafımızca ücretli olarak temin edilebileceği gibi ürünler sizin tarafınızdan da alınabilir.  Küçük çaplı montaj, bakım, onarım, tamir gibi hizmetler servis ücreti içerisinde değerlendirilmektedir.

Sultanbeyli abdurrahman gazi tesisatçı klozetin su kaçırmasını kırmadan onaran bulan su kaçağı tespiti firmasıdır. Klozetin taharet musluğu su kaçırıyor olabilir. Contalar yıpranmış veya farklı bir sorun varsa bu mümkündür. Klozetin rezervuarı su kaçırıyor olabilir. Rezervuar iç takımı arızası buna neden olabilir.

Yenişehir Mahallesi Su Tesisatçısı
Yenişehir Mahallesi Su Tesisatçısı

Sultanbeyli ‘de lavabo tıkanıklığı veya mutfak tıkanıklığı mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Sultanbeyli su tesisatçısı olarak sizin için buradayız! Tıkanıklık problemi çoğu evde sık yaşanılan bir problemdir ve genel olarak deneyimli bir tesisatçı ve doğru ekipmanlar ile kısa sürede hızlıca çözülür.

Geleneksel yöntemlerin aksine teknolojik cihazlar ile tıkanıklık açma giderlerinizin içerisindeki tıkanıklığı kırmadan ve zarar vermeden açmaktadır. Düşünülenin aksine bu kısa bir süre içerisinde hallolmaktadır. Bu yöntem hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de lavabo veya mutfağınızı kısa süre içinde tekrar kullanmaya başlamanızı sağlar.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma :

Sultanbeyli Su Tesisatçısı firması olarak, lavabo tıkanıklığı ya da mutfak gideri tıkanıklığı için sunduğumuz hizmet özel bir kamera yardımıyla tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu tespit ederiz. Devamında son teknoloji tıkanıklık açma makinası ile kısa sürede ve kesin olarak tıkanıklık açılır. Hizmetimiz deneyimli su tesisatçısı ustalarımız tarafından verilmektedir.

Binanızın kolon giderlerinde, mutfak, banyo/tuvalet giderlerinde zamanla çeşitli nedenlerden tıkanmalar oluşabilir. Bunlar sizin için büyük sorunlar teşkil edebilir. Su tesisatçısı olarak bizler giderlerdeki bu tıkanıklıkları son teknoloji robotlu tıkanıklık açma makinalarıyla açıp, asla kırıp dökmeden tıkanıklık sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Sultanbeyli ‘de tıkanıklık problemi yaşadığınızda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli su tesisatçısı olarak su kaçak tespiti hizmetimizde de, evlerinizde oluşan sızıntı nedeniyle sorun yaşadığınızda, akustik dinleme cihazlarımızla ve termal kameralarımızla kaçağı tespit edip sorununuzu çözüyoruz. Su kaçakları genel olarak alt kat komşusuna damlama veya kabarmalar ile farkedilir. İstanbul Su Tesisatçısı tesisatçı firması olarak sizleri bu sorunlardan yine kırma dökme olmadan kurtarıyoruz.

Özellikle bu tür su kaçağının nereden kaçırdığını çıplak gözle görülmesi ve tespit edilmesi mümkün değildir. Çünkü su sızıntısının görüldüğü yer veya tespit edilen yer, kaçağın olduğu yer olmayabilir. Su kaçak tespit cihazı olmadan yapılan tespit işleminde de sızıntının görüldüğü yerden başlamak üzere birçok yer kırılabiliyor. Buda doğal olarak gereksiz maddi masraflara ve gereksiz zaman kayıplarına yol açıyor. Bu nedenle gelişmiş teknolojik robotlu termal kameralı cihazla hizmet veren su kaçağı tespitinde uzman olan firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Yenisahra Mahallesi Su Tesisatçısı
Yenisahra Mahallesi Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Abdurrahmangazi Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Adil Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Ahmet Yesevi Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Fatih Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Mehmet Akif Mahallesi Su Tesisatçısı , 

Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Orhangazi Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti ;

– Su kaçağı olan konutta, iş yerinde, ofiste v.s. ilk önce tesisata basınç testi uygulanır.

– Basınç göstergesinde düşme varsa su kaçağını aramak için makineler açılır.

– Termal kameralarla boru yerleri tespit edilir.

– Tespitten sonra bilgisayarlı ve akustik tespit cihazlarıyla su kaçağı noktasal olarak tespit edilir.

– Su kaçağı pis su borusu içinde de olabilir. Bunun için de bilgisayarlı kameramızı borunun içinde kırık yer varsa diğer tespit cihazlarımızla Noktasal Olarak su kaçağını tespit ediyoruz.

– Su kaçağını noktasal olarak tespit ettiğimiz bölgede fayans varsa fayans çıkarma makinemizle kırmadan çıkarıp tekrar yerine montajını yapıyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası